Nivis Media – czyli odpowiedź na potrzeby małych firm

Krzesła symbolizujące CMYK

 

Pewnie wchodząc na moją stronę, zastanawiacie się, kto to jest ta cała Nivis i czemu robi wokół siebie szum w Internecie. Otóż śpieszę z wyjaśnieniami - marka Nivis Media to odpowiedź na potrzeby małych firm, które najczęściej nie mają czasu ani wielkiego budżetu na prowadzenie działań w Internecie.

Coś tam słyszeli, że trzeba założyć fanpage’a i mieć stronę i na tym ich działania się kończą. Bardzo szybko stwierdzają, że Internet w ogóle nie pomaga im w promocji, więc traktują ten cały online marketing jako brzydszą siostrę starego, dobrego marketingu ubranego w kolorowe szaty ulotek i plakatów. Czasem jednak (o zgrozo!) stwierdzają, że jakiekolwiek działania marketingowe są o kant kuli rozbić. I wtedy powinnam wejść ja - cała na biało z odpowiedzią na ich wszelkie rozterki. Tylko dlaczego akurat ja powinnam się zająć promocją ich biznesu? Ponieważ rozumiem ich potrzeby. 

Od wczesnych lat młodzieńczych zawsze gdzieś pracowałam, zwykle wybierając małe biznesy. Bardzo lubię być potrzebna, w jakiś sposób tworzyć firmę, zwłaszcza atmosferę w niej panującą. Nigdy nie chciałam być nic nieznaczącym trybikiem potężnej biznesowej maszyny. Dlatego wiem, jakie potrzeby i rozterki miewają mali przedsiębiorcy. Kolejna kwestia, która budowała we mnie chęć buntu i obrony uciśnionych, to niestety nieuczciwi marketingowcy żerujący na nieznajomości zagadnienia. Brak doradztwa, zwykłego, ludzkiego podejścia i wykonywanie zleceń po łebkach psuje branżę marketingową. 

 

Jakie rozwiązania proponuje Nivis Media?

  1. Wykonuję audyt dotychczasowych działań firmy w Internecie, na tej podstawie robię podsumowanie oraz tłumaczę, które elementy słabo funkcjonują i które warto poprawić.
  2. Przeprowadzam badanie rynku (konkurencji, ale najważniejsze moim zdaniem - badanie potrzeb klienta). Uważam, że nieznajomość specyfiki branży oraz zapotrzebowania na dane usługi w wybranej przez siebie lokalizacji jest często popełnianym błędem
  3. Wspólnie ustalamy preferowany język komunikacji z klientem: w jaki sposób do niego mówimy oraz jak “wyglądamy” w sieci, czyli opracowuję szatę graficzną.
  4. Prowadzę social media oraz tworzę stronę, dbając o dobre praktyki. Strona internetowa jest przeze mnie tworzona od A do Z, oprócz działań technicznych zajmuję się także zaprojektowaniem grafiki, stworzeniem tekstów oraz pozycjonowaniem. Przy czym stale analizuję konwersję oraz zasięg treści za pomocą narzędzi analitycznych Facebooka i Google
  5. Oprócz podbijania zasięgów bezpłatnych oferuję także prowadzenie płatnych kampanii reklamowych Facebook ADS oraz kampanii newsletterowych.
  6. Doradzam w kwestii strategii marketingowej.

Podsumowując, zajmuję się stroną graficzną, tekstową, merytoryczną, redakcyjną oraz analityczną Twojej reklamy online.

 

Dzięki temu:

  • oszczędzasz czas,
  • oszczędzasz pieniądze,
  • eliminujesz problemy z komunikacją, które zwykle powstają, gdy tymi zadaniami zajmuje się kilka osób,
  • możesz skonsultować swoje pomysły z osobą, która słucha i chce, aby wszystkie działania marketingowe były dostosowane do twoich potrzeb.

Skontaktuj się ze mną, opowiedz, czego potrzebujesz i stwórzmy wspólnie Twój profesjonalny wizerunek w sieci! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *