Poznajmy się!

Aby przełamać pierwsze lody, napiszę parę słów o sobie. Jako pierwsze: Cześć, jestem Monika, miło mi Cię poznać. Proszę, mów mi po imieniu. Preferuję bezpośrednią i nieformalną komunikację. Czy jestem odpowiednią osobą, żeby zająć się promocją Twojej firmy? Powinnam teraz stwierdzić, że oczywiście i zacząć opisywać siebie w samych superlatywach, ale oboje wiemy, jak jest. Nie zawsze nam z wszystkimi po drodze, więc aby nieco zobrazować moje podejście do życia (w maksymalnie obiektywny sposób), przedstawię się przez pryzmat mojego wyniku testu Gallupa.

 

Oto 5 moich supermocy:

 

1. Zbieranie

Osoby, które wyróżnia ta cecha, pragną wiedzieć jak najwięcej i zbierają wszelkiego rodzaju informacje. Dlatego lubię dowiadywać się nowych rzeczy i nie ma tematu, który byłby dla mnie nudny. Dzięki temu świetnie odnajduję się w każdej branży i z wielką pasją oddaję się poszerzaniu wiedzy. Zatem masz gwarancję, że zanim zacznę tworzyć dla Ciebie strategię oraz materiały reklamowe, to sumiennie zapoznam się z Twoją branżą.

2. Indywidualizacja

Ta cecha sprawia, że uważam, iż każda osoba jest niepowtarzalna i cechuje ją zestaw indywidualnych cech. Nie lubię generalizacji i dlatego do każdego klienta podchodzę indywidualnie, elastycznie dopasowując ofertę do jego potrzeb.

3. Strateg

Potrafię odpowiednio ocenić potencjalne przeszkody, selekcjonuję możliwe metody rozwiązania i układam wszystkie elementy w całość. Zdaję sobie sprawę, że marketing to układanka wielu czynników, które złożą się ostatecznie na Twój sukces.

4. Odkrywczość

Cechuje osoby twórcze, oryginalne i pomysłowe. Nie lubię dróg na skróty, a utarte schematy wywracam do góry nogami. Twoja firma musi się wyróżnić, żeby nie zginąć w szumie informacyjnym.

5. Uczenie się

Odpowiada za głód wiedzy i pęd do nauki. Dlatego jestem wręcz uzależniona od ciągłego podwyższania swoich kompetencji. Dzięki temu, że ukończyłam wiele kursów i podeszłam do tematu online marketingu kompleksowo, mogę Ci zagwarantować świetnej jakości obsługę. Co najważniejsze, wszystkie zadania dotyczące promocji możesz zlecić jednej osobie – mnie 🙂 Z miłą chęcią będę pisać dla Ciebie teksty, tworzyć grafikę, stronę internetową, prowadzić social media oraz strategicznie zaplanuję wszystkie działania.

Podsumowując,

uwielbiam się uczyć nowych rzeczy i dlatego ciągle podnoszę swoje kwalifikacje. Zależy mi na tym, aby proponować optymalne rozwiązania. Nie lubię wykonywać zadań taśmowo, na jedno kopyto. Do każdego klienta podchodzę z nową energią oraz kreatywnymi pomysłami. Uważam, że każdy przypadek jest inny, dlatego dopasowuję ofertę na miarę klienta. Uwielbiam układać strategiczne plany, do których potem planuję działania.

To co, dogadamy się? 🙂

Jeżeli tak, to zapraszam do kontaktu.

Monika Duda